Słuchawki
JVC HA-KD7
Wideo 1Zdjęcia 22 |
JVC HA-KD7 |
|
Dla dzieci od 3 roku życia. Kolory dla chłopców i dziewczynek. Zawiera naklejki do personalizacji. Bezpieczny maksymalny poziom głośności.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JVC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JVC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC HA-KD7
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC HAKD7 różowe słuchawki dla dzieci HA-KD7 | 55 zł |
JVC Kids Headphones | 79 zł |
JVC HA-KD7 miętowo-białe UHJVCRNPHAKD704 | 63 zł |
JVC HA-KD7 miętowo-białe 41342 | 66 zł |
JVC HA-KD7-Z-E Nauszne | 48 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →