Słuchawki
JVC HA-NP50T
Wideo 2Zdjęcia 15 |
JVC HA-NP50T |
|
Długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC HA-NP50T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC Nearphones HA-NP50T-C True Wireless Earbuds Open Ear Design Active Noi | 517 zł |
JVC Nearphones HA-NP50T-G True Wireless Earbuds Open Ear Design Active Noi | 560 zł |
JVC Nearphones HA-NP50T-B True Wireless Earbuds Open Ear Design Active Noi | 561 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →