Навушники
JVC HA-KD7
Відео 1Фото 22 |
JVC HA-KD7 |
|
Для дітей віком від 3-х років. Кольори для хлопчиків та дівчаток. У комплекті стікери для індивідуалізації. Безпечний максимальний рівень гучності.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-KD7
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jvc HA-KD7-P-E Dziecięce Słuchawki Stereo Wielokolorowy | 136 zł |
JVC HA-KD7 miętowo-białe UHJVCRNPHAKD704 | 63 zł |
JVC HA-KD7 miętowo-białe 41342 | 66 zł |
Słuchawki Na głowę JVC JVC HA-KD7-Z-E (0.8m /3.5 mm minijack wtyk/Miętowo- | 95 zł |
JVC HA-KD7 miętowo-białe 41342 | 63 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →