Akwarium Juwel Rio 125 l
Wideo 32Zdjęcia 4 |
Juwel Rio 125 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Juwel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Juwel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Juwel Rio 125 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Juwel Aquarium 01350 Rio 125 LED 01750 | 1 334 zł |
Juwel Rio 125 Aquarium Furniture Czarny 4022573501032 | 758 zł |
Juwel Aquarium 01450 Rio 125 LED biały | 1 334 zł |
Juwel Aquarium 01850 Rio 125 LED jasne drewno | 1 399 zł |
Juwel Rio 125 Aquarium Furniture Biały 4022573501049 | 758 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości akwarium Juwel Rio 125:
- Stojak i stojak do akwarium nie wchodzą w skład zestawu
Modyfikacje Juwel Rio
Ceny na Juwel Rio |
---|---|---|---|---|
Juwel Rio 125 l | od 758 zł | 5 oferty | ||
Juwel Rio 180 l | od 1 665 zł | 2 oferty | ||
Juwel Rio 240 l | od 2 042 zł | 1 oferta | ||
Juwel Rio 350 l | od 3 441 zł | 2 oferty | ||
Juwel Rio 450 l | od 4 342 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →