Pompa akwariowa Tetra APS 150
Tetra APS 150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tetra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tetra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tetra APS 150
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tetra APS 150 pompa powietrza do akwarium cicha pompa membranowa do akwari | 69 zł |
Tetra Tetra APS Aquarium Air Pumps APS 150 - - pompa do napowietrzania akw | 74 zł |
Tetra Pompa napowietrzająca APS 150 - jedno wyjście Czarna | 89 zł |
TETRA APS Aquarium Air Pumps 150 W | 74 zł |
Tetra Aquarium Air Pumps APS 150 - pompa napowietrzająca czarna do akw.80- | 86 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →