Pompa akwariowa Aquael OxyBoost 300 Plus
Aquael OxyBoost 300 Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquael 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquael.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquael OxyBoost 300 Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AQUAEL 113121 NAPOWIETRZACZ APR 300 PLUS 320 g | 103 zł |
AQUAEL Air pump APR-300 Plus | 129 zł |
Aquael 113121 Compressor For Aquarium Czarny DLZAQEAKA0043 | 100 zł |
AQUAEL NAPOWIETRZACZ AP-300 PLUS | 80 zł |
AQUAEL Napowietrzacz Apr-300 Plus | 74 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →