Soundbar JBL Cinema SB170 (JBLSB170BLKEP)
Wideo 10Zdjęcia 13 |
JBL Cinema SB170 |
|
Wyposażony w cztery głośniki, dwa głośniki owalne 48x90 mm oraz dwa głośniki wysokotonowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Cinema SB170
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JBL Soundbar JBL Cinema SB170 Czarny | 739 zł |
JBL Cinema SB170 | 699 zł |
Soundbar JBL Cinema SB170 Czarny | 739 zł |
Soundbar JBL Cinema SB170 Czarny | 699 zł |
JBL Cinema SB170 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 789 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →