Głośnik przenośny JBL Charge 4
Wideo 49Zdjęcia 16 |
JBL Charge 4 |
|
Kompaktowy i wodoodporny zestaw głośnikowy z łącznością bezprzewodową, uniwersalną funkcją mobilnej akumulatora i wbudowaną baterią litowo-jonową o dużej pojemności. Pozycjonowany jako produkt wyższej klasy średniej na rok modelowy 2019. Różni się od popularnego modelu JBL Charge 3 zwiększoną mocą wyjściową (do 30 W) i zwiększoną pojemnością zintegrowanej akumulatora (7500 mAh), która teraz jest w stanie zapewnić do 20 h pracy na akumulatorze przy średnim poziomie głośności.
Mobilny zestaw głośników JBL Charge 4 jest w stanie zapewnić pewny dźwięk w pomieszczeniach o powierzchni do 25 metrów kwadratowych. i pomoże zorganizować małą dyskotekę na świeżym powietrzu. Do podłączenia urządzenia do źródła dźwięku wykorzystywany jest energooszczędny bezprzewodowy interfejs bluetooth 4.2, który może stabilnie funkcjonować w odległości do 10 m. Dzięki złączu wejścia liniowego AUX IN można pracować z połączeniami analogowymi.
Charakterystyczny, bogaty w basy dźwięk JBL tworzy jeden aktywny radiator akustyczny i dwa pasywne radiatory. Producent gwarantuje reprodukcję zakresu częstotliwości od 60 Hz do 20 kHz, co jest wystarczające dla zdecydowanej większości gatunków muzycznych, a szczególnie dobrze brzmi elektroniczna muzyka taneczna i hip-hop. Dzięki dodatkowemu złączu USB Type-C zestaw głośnikowy może pełnić funkcję ładowarki do innych gadżetów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Charge 4
Wszystkie ceny 6 →Jbl CHARGE4BLKAM Głośnik Bluetooth Charge 4 Czarny 22 x 95 x 93 cm JBLCHAR | 737 zł |
Głośnik mobilny JBL Charge 4 Niebieski | 530 zł |
Głośnik BT JBL Charge 5 Niebieski | 879 zł |
JBL Charge 4 przenośny wodoodporny bezprzewodowy głośnik Bluetooth - czarn | 777 zł |
JBL Charge 4 przenośny wodoodporny bezprzewodowy głośnik Bluetooth niebies | 1 736 zł |