Kołowrotek Jaxon Red Carp FRXL 400 (KJ-RCA400)
Jaxon Red Carp FRXL 400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jaxon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jaxon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jaxon Red Carp FRXL 400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jaxon kołowrotek na karpia Red Carp FRXL kołowrotek wędkarski z wolnym bie | 129 zł |
Kołowrotek karpiowy Jaxon Red Carp FRXL 400 8BB 380 g | 149 zł |
Kołowrotki Jaxon Red Carp FRXL 400 | 134 zł |
Kołowrotki Jaxon Red Carp FRXL 400 | 144 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →