Kołowrotek Prologic Avenger BF 3000TF (74700)
Prologic Avenger BF 3000TF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Prologic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Prologic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Prologic Avenger BF 3000TF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prologic Avenger Carpfishing Reel Posrebrzany 3000 SVS74700 | 155 zł |
Prologic Prologic Avenger BF TF Handle 3000 Kołowrotek SVS74700 | 159 zł |
Kołowrotki Prologic Avenger BF 5BB+1RB 3000 | 126 zł |
Kołowrotki Prologic Avenger BF 5BB+1RB 3000 | 225 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →