Kołowrotek Prologic C-Series 4000 BF (74715)
Prologic C-Series 4000 BF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Prologic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Prologic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Prologic C-Series 4000 BF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prologic C-Series BF 4000 kołowrotek z wolnym biegiem SVS74715 | 150 zł |
Prologic Prologic C-Series BF 4000 Kołowrotek SVS74715 | 124 zł |
Kołowrotek karpiowy Prologic C-Series 4000 BF 3+1BB | 200 zł |
Kołowrotki Prologic C-Series BF 4000 | 134 zł |
Kołowrotki Prologic C-Series BF 4000 | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →