Kołowrotek Okuma AK Baitfeeder AK-4000
Okuma AK Baitfeeder AK-4000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma AK Baitfeeder AK-4000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okuma Kołowrotek Ak Baitfeeder 4000 | 105 zł |
Kołowrotki Okuma AK Baitfeeder 4000 | 215 zł |
Kołowrotek Okuma Carbonite Match Crm-4000 1Bb+1Rb | 142 zł |
Kołowrotki Okuma AK Baitfeeder 4000 | 145 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →