Materac Janpol Sirona 160x200
od 7 479 do 9 984 zł Porównaj ceny 8 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio twardy (H3) Obciążenie:do 100 kg Wysokość:27 cm |
Modyfikacje Janpol Sirona 7
Dane techniczne
Janpol Sirona 160x200 |
|
Materac składa się z 5 różnych warstw pianki, tworzących 12 poziomych i 5 pionowych stref sztywności.
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Sirona 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac SIRONA JANPOL piankowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Janpol - Biax | 7 479 zł |
JANPOL SIRONA – materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 160x200, Pokr | 7 479 zł |
Materac piankowy z memory Janpol SIRONA 160 x 200 | 9 984 zł |
Materac Janpol SIRONA : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Biaxial | U NAS KUP | 7 479 zł |
Materac Janpol SIRONA : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Microtencel | U NAS | 7 479 zł |
Materac SIRONA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 160x200 cm, Pokrowiec - Microt | 7 479 zł |
Materac SIRONA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 160x200 cm, Pokrowiec - Biaxia | 7 479 zł |
Zamknij
Polecamy