Materac Janpol Julia 90x200
od 1 839 do 1 876 zł Porównaj ceny 5 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:miękki (H1) / średnio twardy (H3), dwustronny Wysokość:24 cm |
Modyfikacje Janpol Julia 7
Dane techniczne
Janpol Julia 90x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Julia 90x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JANPOL Materac JULIA 90x200 piankowy antybakteryjny Janpol | 1 839 zł |
Materac piankowy z pianką HR i memory Janpol JULIA 90 x 200 | 1 876 zł |
Julia, Rozmiar - 90 x 200 - Negocjuj cenę. Czat. Szybka darmowa dostawa! | 1 839 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 90x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 1 839 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 90x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KU | 1 839 zł |
Zamknij
Polecamy