Materac Janpol Enyo 120x200
od 2 327 do 2 449 zł Porównaj ceny 7 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Sprężyny:Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²) Twardość:twardy (H4) Wysokość:24 cm |
Modyfikacje Janpol Enyo 8
Dane techniczne
Janpol Enyo 120x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Enyo 120x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JANPOL Materac ENYO 120x200 kieszeniowy twardy Janpol | 2 449 zł |
JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 120x200, Pokrowie | 2 449 zł |
Pocket z pianką memory i HR Janpol ENYO 120 x 200 | 2 327 zł |
Materac Janpol ENYO : Pokrowiec - Tencel, Rozmiar - 120x200 | U NAS KUPISZ | 2 449 zł |
Materac Janpol ENYO : Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 2 449 zł |
Materac ENYO - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 120x200 cm, Pokrowiec - Silver P | 2 449 zł |
Materac ENYO - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 120x200 cm, Pokrowiec - Tencel - | 2 449 zł |
Zamknij
Polecamy