Materac Janpol Atena 80x200
od 1 145 do 2 549 zł Porównaj ceny 23 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio twardy (H3) Wysokość:14 cm |
Modyfikacje Janpol Atena 6
Dane techniczne
Janpol Atena 80x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Atena 80x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac ATENA JANPOL lateksowy : Rozmiar - 80x190, Pokrowce Janpol - Smart | 1 145 zł |
JANPOL Materac ATENA 80x200 lateksowy średnio twardy antyalergiczny Janpol | 1 145 zł |
Materac lateksowy Janpol ATENA 120 x 200 | 1 719 zł |
Materac ATENA JANPOL lateksowy : Rozmiar - 80x200, Pokrowce Janpol - Smart | 1 145 zł |
Materac ATENA JANPOL lateksowy : Rozmiar - 90x190, Pokrowce Janpol - Smart | 1 279 zł |
więcej ofert 18 → |
Zamknij
Polecamy