Hulajnoga Invert Supreme 1-7-12
Zdjęcia 11 |
Invert Supreme 1-7-12 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Invert Supreme 1-7-12
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Invert Supreme 1-7-12 hulajnoga młodzież dzieci unisex freestyle Stunt Sco | 368 zł |
Invert Supreme T-bar Kompet Hulajnogi Wyczynowe - White/Black/Pink-ScootWo | 505 zł |
Invert Supreme Hulajnoga wyczynowa dla dzieci w wieku 7-12 lat, biała i ró | 475 zł |
Invert Supreme 1-7-12 hulajnoga wyczynowa White Black Pink | 399 zł |
Invert Supreme 1-7-12 hulajnoga Neo/czarna 6627178348623-39647856066639 | 517 zł |
Invert Supreme 1-7-12 hulajnoga wyczynowa Red Black Blue | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →