Basen dmuchany Intex 59431
Intex 59431 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 59431
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex, basen dziecięcy, pompowany, okrągły, 132x28cm | 34 zł |
Intex Basen dmuchany 59431NP | 35 zł |
Intex Basen dmuchany ananas 132cm (59431) | 57 zł |
Basen dmuchany dla dzieci Intex 59431 132x28cm Ananas | 44 zł |
Basen | 55 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →