Karta pamięci Integral MicroSD Card for Dash Cam 256 GB (INMSDX256G10-SEC)
Integral MicroSDXC Card for Dash Cam 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral MicroSD Card for Dash Cam 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral Security microSDHC 256GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 | 140 zł |
INTEGRAL Security Micro SD 4K V30 UHS-1 U3 A1 256GB | 109 zł |
Integral Security microSDHC 256GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 | 140 zł |
Modyfikacje Integral MicroSD Card for Dash Cam
Ceny na Integral MicroSD Card for Dash Cam |
---|---|---|---|---|
Integral MicroSD Card for Dash Cam 32 GB | od 41 zł | 1 oferta | ||
Integral MicroSD Card for Dash Cam 64 GB | od 45 zł | 3 oferty | ||
Integral MicroSD Card for Dash Cam 256 GB | od 109 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →