Karta pamięci Integral Compact Flash Card 4 GB (INCF4GV2)
Zdjęcia 4 |
Integral Compact Flash Card 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Compact Flash Card
Ceny na Integral Compact Flash Card |
---|---|---|---|---|
Integral Compact Flash Card 4 GB | od 71 zł | 2 oferty | ||
Integral Compact Flash Card 8 GB | od 234 zł | 1 oferta | ||
Integral Compact Flash Card 16 GB | od 86 zł | 1 oferta |
Polecamy