Rower Indiana Artika 28 2021
Zdjęcia 28 |
Indiana Artika 28 2021 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana Artika 28 2021
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski INDIANA Artika 21B 28 cali damski Szmaragdowy | 1 700 zł |
Rower miejski INDIANA Artika 21B 28 cali damski Niebieski ATRIKA 28 D17 21 | 1 200 zł |
Rower miejski INDIANA Artika 21B 28 cali damski Szmaragdowy | 1 700 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →