Płyta grzewcza Indesit AAR 160 C czarny
Zdjęcia 7 |
Indesit AAR 160 C czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit AAR 160 C czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit - Płyta indukcyjna AAR 160 C ze szkła ceramicznego 60cm 8699910428 | 1 047 zł |
Indesit AAR 160 C 58cm | 849 zł |
Płyta Ceramiczna Indesit Aar 160 C | 849 zł |
Indesit AAR 160 C 58cm | 939 zł |
INDESIT Hob AAR 160 C Induction, Number of burners/cooking zones 4, Touch, | 1 006 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →