Варильна поверхня Indesit AAR 160 C чорний
Фото 7 |
Indesit AAR 160 C чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit AAR 160 C чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Indesit - Płyta indukcyjna AAR 160 C ze szkła ceramicznego 60cm 8699910428 | 1 047 zł |
Indesit AAR 160 C 58cm | 849 zł |
Płyta Ceramiczna Indesit Aar 160 C | 849 zł |
Indesit AAR 160 C 58cm | 939 zł |
INDESIT Hob AAR 160 C Induction, Number of burners/cooking zones 4, Touch, | 1 006 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →