Karta pamięci Imro MicroSD 2 GB
Zdjęcia 2 |
Imro MicroSD 2GB |
|
W zależności od sklepu sprzęt różni się obecnością adaptera.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imro MicroSD 2 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci IMRO MicroSD 2GB + Adapter | 15 zł |
Karta Pamięci IMRO microSD 2GB z adapterem SD | 24 zł |
Karta pamięci IMRO, MicroSD, 2 GB + adapter | 15 zł |
Karta pamięci microSD 2GB Imro + adp | 18 zł |
Modyfikacje Imro MicroSD
Ceny na Imro MicroSD |
---|---|---|---|---|
Imro MicroSD 2 GB | od 15 zł | 7 oferty | ||
Imro MicroSD 8 GB | od 16 zł | 17 oferty | ||
Imro MicroSD 16 GB | od 13 zł | 19 oferty | ||
Imro MicroSD 32 GB | od 15 zł | 15 oferty | ||
Imro MicroSD 64 GB | od 19 zł | 13 oferty |
Polecamy