Kamera Wi-Fi Imou Cruiser SE+ 4MP (IPC-S41FEP)
Zdjęcia 7 |
Imou Cruiser SE+ 4MP |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imou 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imou.
Kup Imou Cruiser SE+ 4MP
Wszystkie ceny 11 →IMOU Kamera Cruiser SE + 4MP IPC-S41FEP,samrt night color, H.264, Up to 2 | 384 zł |
Uchylno-obrotowa Imou Cruiser SE+ 4MP NET-SMH-MO-IMOU-025 | 379 zł |
Kamera IP IMOU Cruiser SE+ 4MP | 259 zł |
IMOU Kamera Cruiser SE + 4MP IPC-S41FEP,samrt night color, H.264, Up to 20 | 412 zł |
Kamera IP IMOU Cruiser SE+ 4MP | 259 zł |
Opłacalne kombinacje
Kamera kopułkowa Imou Cruiser SE+ 4MP wyróżnia się połączeniem sprzętu i dobrą jakością nagrywania wideo 2,5K z kodekiem H.265 zapewniającym maksymalną kompresję bez utraty jakości. Moduł Wi-Fi z dwiema antenami obsługuje komunikację na odległość około 100 m (w terenie otwartym), a w razie potrzeby można zastosować skrętkę komputerową (LAN). Obudowa otrzymała dość niezawodną ochronę IP66, zapewniającą bezpieczną pracę w ulewnym deszczu, śniegu i przy wilgotności do 95%. Podświetlenie LED zapewnia pełnokolorowy obraz w nocy. Pamięć sprzętowa obsługuje dyski microSD o pojemności do 256 GB, ale w razie potrzeby można skorzystać z usług w chmurze.
Dla początkujących i profesjonalistów
Imou Cruiser SE+ oferuje całą funkcjonalność niezbędną do skutecznego nadzoru wideo. Ręczne sterowanie obrotem obiektywu, przeglądaniem plików i ustawieniami możliwe jest poprzez aplikację mobilną. Automatyzacja obejmuje aktywację nagrywania na podstawie ruchu, rozpoznawanie osób i inteligentne śledzenie osoby w ruchu. Obsługa protokołu ONVIF pozwala zapewnić kompatybilność z profesjonalnym sprzętem i szybko wdrożyć kamerę w systemie monitoringu wizyjnego.