Monitor Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 "
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor IIYAMA ProLite XU2794HSU-B1 27" 1920x1080px 4 ms | 710 zł |
Monitor iiyama ProLite XU2794HSU-B1 | 549 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2794HSU-B1 27" 1920x1080px 4 ms | 650 zł |
Monitor IIYAMA ProLite Xu2794Hsu-B1 27' VA 1920x1080 (HD 1080p) 75 Hz 4ms | 1 179 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite XU2794HSU-B1
Ceny na Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2494HSU-B1 24 " | od 750 zł | 1 oferta | ||
Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 " | od 549 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →