Dysk twardy IBM Server 44W2244 600 GB 44W2244
IBM 44W2244 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IBM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IBM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje IBM Server 44W2244
Ceny na IBM Server 44W2244 |
---|---|---|---|---|
IBM Server 44W2234 300 GB 44W2234 | od 1 428 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 49Y3727 300 GB 49Y3727 | od 1 608 zł | 1 oferta | ||
IBM Server 49Y3728 450 GB | od 1 562 zł | 3 oferty | ||
IBM Server 44W2244 600 GB 44W2244 | od 1 422 zł | 2 oferty | ||
IBM Server 49Y1866 600 GB 49Y1866 | od 2 199 zł | 3 oferty |
Polecamy