Gitara elektryczna Ibanez JEM-JR
Wideo 27 |
Ibanez JEM-JR
Rodzaj:elektryczna, kształt Superstrat
Obudowa:lita, lipa
Przetworniki:pasywne, H-S-H
Mostek:Floyd Rose (tremolo)
EQ:pasywny
Gryf:klon, 24 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne JEM-JR
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ibanez 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ibanez.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ibanez JEM-JR
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ibanez jemjr biała gitara elektryczna JEMJR-WH | 2 529 zł |
Ibanez Ibanez JEMJR-BK Black White JEMJR-BK | 2 269 zł |
Ibanez Steve Vai Jem Junior Electric Guitar White - Nearly New JEMJR-WH-NE | 2 274 zł |
Ibanez Steve Vai JEMJR-BK Black - Gitara elektryczna JEMJRBK | 2 507 zł |
Ibanez JEM Junior Steve Vai Pink JEMJRSP-PK | 2 394 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →