Pamięć RAM HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb HX432C16FB3K2/16
Wideo 4Zdjęcia 4 |
HyperX HX432C16FB3K2/16 |
|
Zestaw szybkich modułów pamięci DDR4-3200. Składa się z dwóch jednostronnych 8-układowych modułów o pojemności 8 GB każdy. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej 2019 roku, skierowany do entuzjastów i graczy. Przeznaczony do instalacji w systemach domowych i gamingowych. Ze względu na deklarowaną wysoką efektywną częstotliwość taktowania, równą 3200 MHz, wykazuje wysoką przepustowość.
Domyślnie moduły pracują w trybie DDR4-2400 z taktowaniem CL17-17-17 przy napięciu 1,2 V. Do szybkiej instalacji trybów deklarowanych przez producenta (DDR4-3200 CL16-17-17 przy 1,35 V lub DDR4-3000 CL15- 17-17 @ 1,35 V) wymaga płyty głównej obsługującej technologię Intel XMP. Możliwa jest również ręczna konfiguracja parametrów BIOS (wymagana kwalifikacja). Zestaw HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb RAM Kit ma wysoki stopień kompatybilności i może pracować w dowolnych konfiguracjach opartych na procesorach Intel Core 6th i nowszych, a także procesorach AMD Ryzen.
Obecność obsługi technologii Intel Extreme Memory Profiles 2.0 (XMP) 2.0 pozwala efektywnie wykorzystać cały potencjał częstotliwości zestawu. Aby zwiększyć stabilność podczas przetaktowywania, zastosowano pasywny system chłodzenia (promienniki aluminiowe), który może szybko rozproszyć niewielkie ilości ciepła. Niewielka wysokość listew (34,1 mm) nie będzie stanowić problemu przy montażu chłodnic procesora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb HX432C16FB3K2/16
Wszystkie ceny 7 →HyperX Ram 16GB (2x8GB) 288Pin DDR4-3200MHz (PC4 25600) Desktop HX432C16FB | 167 zł |
HYPERX 16 GB DDR4 Memory Kit (2x 8 GB) 3200 HX432C16FB3K2/16 288pin DIMM D | 167 zł |
HyperX 16 GB DDR4 Memory Kit (2x 8GB) 3200 HX432C16FB3K2/16 288pin for Des | 160 zł |
HyperX 16GB (2x8GB) 288Pin DDR4 3200 PC4-25600 Desktop Speicher HX432C16FB | 188 zł |
HYPERX 16 GB Speicherkit (2x 8GB) DDR4 3200 HX432C16FB3K2/16 288Pin Deskto | 187 zł |
HYPERX FURY 16GB DDR4 Memory Kit 2x8GB HX432C16FB3K2/16 288pin 3200 Deskto | 171 zł |
HyperX 16GB DDR4 Speicherkit (2 x 8 GB) 3200 HX432C16FB3K2/16 288Pin für D | 149 zł |
Modyfikacje HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb
Ceny na HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb HX424C15FB3K2/16 | od 149 zł | 4 oferty | ||
HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb HX426C16FB3K2/16 | od 158 zł | 3 oferty | ||
HyperX Fury Black DDR4 2x8Gb HX432C16FB3K2/16 | od 149 zł | 7 oferty |