Router Huawei 5G CPE Pro 2 (H122-373)
Wideo 27Zdjęcia 9 |
Huawei 5G CPE Pro 2
WAN:Ethernet, karta SIM, 5G
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Obsługa sieci 5G zapewnia teoretyczną prędkość pobierania do 3600 Mbps, prędkość wysyłania do 250 Mbps.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 5G CPE Pro 2
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huawei 5G CPE Pro 2
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huawei Ethernet 5G CPE Pro 2 Telekom - H122-373 quad band H122-373 | 1 852 zł |
Huawei 5G CPE Pro 2 - 5G Wi-Fi 6 | 1 385 zł |
Huawei 5G H122-373 biały NET-4G-HUA-075 | 1 429 zł |
Router HUAWEI H122-373 5G CPE Pro 2 | 1 500 zł |
Router HUAWEI H122-373 5G CPE Pro 2 | 1 500 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →