Роутер Huawei 5G CPE Pro 2 (H122-373)
Відео 27Фото 9 |
Huawei 5G CPE Pro 2
WAN:Ethernet, SIM-карта, 5G
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, незнімні
Підтримка мереж 5G забезпечує теоретичну швидкість завантаження до 3600 Мбіт/с, швидкість віддачі до 250 Мбіт/с.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики 5G CPE Pro 2
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei 5G CPE Pro 2
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Huawei Ethernet 5G CPE Pro 2 Telekom - H122-373 quad band H122-373 | 1 817 zł |
Huawei 5G H122-373 biały NET-4G-HUA-075 | 1 429 zł |
Router HUAWEI H122-373 5G CPE Pro 2 | 1 500 zł |
Router Huawei 5G CPE Pro 2 (H122-373) | 1 633 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →