Słuchawki
HP G2 USB Stereo (428K6AA)
Zdjęcia 8 |
HP G2 USB Stereo 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP G2 USB Stereo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki HP (428K6AA) | 128 zł |
Hp G2 Headset Czarny 428K6AA | 108 zł |
Hp Usb G2 Sths Headset Posrebrzany 428K6AA | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →