Słuchawki
HP DHE-8003
Zdjęcia 7 |
HP DHE-8003 |
|
Wirtualny dźwięk 7.1, niebieskie podświetlenie obudowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP DHE-8003
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw słuchawkowy HP DHE-8003 (9NG15AA) Czarny | 140 zł |
HP DHE-8003, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, 7.1 surro | 101 zł |
HP DHE-8003, słuchawki z mikrofonem, regulacja głośności, czarna, 7.1 surr | 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →