Dysk twardy HP Midline SAS 2.5" 652745-B21 500 GB
HP Midline SAS 2.5" 652745-B21 500 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje HP Midline SAS 2.5" 652745-B21
Ceny na HP Midline SAS 2.5" 652745-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SAS 2.5" 652745-B21 500 GB | od 1 275 zł | 2 oferty | ||
HP Midline SAS 2.5" 605835-B21 1 TB 7200 obr./min 64 MB | od 1 194 zł | 5 oferty | ||
HP Midline SAS 2.5" 765464-B21 1 TB 7200 obr. / min 128 MB | od 1 308 zł | 3 oferty | ||
HP Midline SAS 2.5" 652749-B21 1 TB 652749-B21 | od 1 222 zł | 4 oferty | ||
HP Midline SAS 2.5" 832514-B21 1 TB 832514-B21 | od 888 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →