Klawiatura
Hori Tactical Assault Commander Mechanical Keypad for PS5 (SPF-030U)
Zdjęcia 5 |
Hori Tactical Assault Commander Mechanical Keypad for PS5 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hori 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hori.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hori Tactical Assault Commander Mechanical Keypad for PS5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HORI PS5 TAC SPF-030U | 614 zł |
HORI Tactical Assault Commander (TAC) Mechanical Keypad - Keyboard - Sony | 685 zł |
Hori Tactical Assault Commander PS5/PS4 | 699 zł |
Hori PS5 Tactical Assualt Commander | 689 zł |
HORI PS5 Pad FIGHTING COMMANDER OCTA | 758 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →