Lodówka Hitachi R-BGX411PRU0 GS srebrny
Zdjęcia 7 |
Hitachi R-BGX411PRU0 GS srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hitachi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hitachi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hitachi R-BGX411PRU0 GS srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka HITACHI R-BGX411PRU0 (GS) | 3 999 zł |
Hitachi R-BGX411PRU0 (GS) Pełny No Frost 190cm Szuflada z kontrolą wilgotn | 3 949 zł |
Hitachi R-BGX411PRU0 (GS) Pełny No Frost 190cm Szuflada z kontrolą wilgotn | 3 949 zł |
Modyfikacje Hitachi R-BGX411PRU0 GS
Ceny na Hitachi R-BGX411PRU0 GS |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-BGX411PRU0 GPW biały | od 4 550 zł | 3 oferty | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 GBK czarny | od 3 199 zł | 11 oferty | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 GS srebrny | od 3 949 zł | 4 oferty | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 XGR szary | od 3 699 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →