Lodówka Hitachi R-BG410PRU6X GBK czarny
Hitachi R-BG410PRU6X GBK czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hitachi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hitachi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hitachi R-BG410PRU6X GBK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka HITACHI R-BG410PRU6X (GBK) | 3 599 zł |
Lodówka HITACHI R-BG410PRU6X (GS) | 4 079 zł |
Lodówka HITACHI R-BG410PRU6X (GBE) | 4 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →