Pralka Hisense WDQA 8014 EVJM biały (20010044)
Zdjęcia 6 |
Hisense WDQA 8014 EVJM biały biały srebrny |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hisense 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hisense.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hisense WDQA 8014 EVJM biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skalbimo mammina Maszyna do suszenia w suszarce bębnowej HISENSE WDQA8014E | 2 922 zł |
Pralko-suszarka HISENSE WDQA8014EVJM | 2 500 zł |
Pralko-suszarka HISENSE WDQA8014EVJM 20010044 | 1 879 zł |
Modyfikacje Hisense WDQA 8014 EVJM
Ceny na Hisense WDQA 8014 EVJM |
---|---|---|---|---|
Hisense WDQA 8014 EVJM biały | od 1 879 zł | 4 oferty | ||
Hisense WDQA 8014 EVJMT srebrny | od 2 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →