Zamrażarka skrzyniowa Hisense FC-125D4AW1 95 l
Zdjęcia 13 |
Hisense FC-125D4AW1 2021 rokpraca w ujemnych temperaturach 95 l198 l |
|
Hisense oferuje niedrogą zamrażarkę skrzyniową o łącznej pojemności 95 litrów. Jego wymiary to 85,4x54,6x47,9 cm, co oznacza, że urządzenie nie zajmie dużo miejsca. Urządzenie może pracować w temperaturach do -15°C, co oznacza, że można je montować nawet w chłodnych pomieszczeniach bez ogrzewania - np. w garażu czy piwnicy. Zamrażarka stanowi jedną dużą komorę do przechowywania, ale dla lepszej organizacji żywności zastosowano druciane szuflady, które można przenosić i umieszczać w dowolnym miejscu.
Hisense FC-125D4AW1 umożliwia regulację temperatury i daje sygnał za pomocą czerwonego wskaźnika, gdy temperatura wewnętrzna jest wysoka. W przypadku przerwy w dostawie prądu zamrażarka utrzymuje optymalną temperaturę przez 24 godziny. Konstrukcja modelu obejmuje zdejmowane drzwiczki z kilkoma warstwami uszczelnień, które chronią przed ciepłem z zewnątrz i ułatwiają proces czyszczenia. Niestety nie ma tu systemu No Frost, więc zamrażarkę trzeba będzie okresowo rozmrażać ręcznie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hisense 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hisense.
Kup Hisense FC-125D4AW1 95 l
Hisense FC125D4AW1 chłodziarka komorowa 95 l Cichy 40 dB Biały 546 x 479 x | 1 006 zł |
Zamrażarka HISENSE FC125D4AW1 | Bezpłatny transport | 730 zł |
Zamrażarka HISENSE FC125D4AW1 | Bezpłatny transport | Raty 0 | 730 zł |
Modyfikacje Hisense FC-125D4AW1
Ceny na Hisense FC-125D4AW1 |
---|---|---|---|---|
Hisense FC-125D4AW1 95 l | od 730 zł | 4 oferty | ||
Hisense FC-258D4AW1 198 l | od 1 557 zł | 1 oferta |