Zamrażarka skrzyniowa Whirlpool WHM 22113 215 l
Whirlpool WHM 22113 |
|
Jak prawidłowo przechowywać żywność w zamrażarce?Co można, a czego nie można przechowywać w zamrażarce, jak pakować i strefować, jakie temperatury ustawić
Jak wybrać zamrażarkęZalecenia dotyczące wyboru zamrażarki do długoterminowego przechowywania żywności
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WHM 22113 215 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Zamrażarka skrzyniowa WHM221133 HWWHRLZS2211330 | 1 998 zł |
Whirlpool Zamrażarka skrzyniowa WHM221133 127807 | 1 998 zł |
Zamrażarka WHIRLPOOL WHM 22113 3 | Bezpłatny transport | 1 900 zł |
Zamrażarka WHIRLPOOL WHM 22113 3 | Bezpłatny transport | 1 998 zł |
Whirlpool WHM22113 3 | 1 997 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →