Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD2T47G2-L(C) 2.8 mm
Hikvision DS-2CD2T47G2-L(C) 2.8 mm 2.8 mm4 mm |
|
Rozpoznanie w kadrze osoby, pojazdu. Wykrywanie przekroczenia linii warunkowej. Fotografowanie twarzy.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD2T47G2-L(C) 2.8 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera IP Hikvision Hikvision Kamera 4MP DS-2CD2T47G2-L(2.8mm)(C) | 1 001 zł |
Hikvision Kamera 4MP DS-2CD2T47G2-L(2.8mm)(C) | 1 179 zł |
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T47G2-L (2.8mm) (C) | 1 070 zł |
KAMERA IP DS-2CD2T47G2-L(2.8MM)(C)(BLACK) ColorVu - 4 Mpx Hikvision | 1 071 zł |
Kamera 4MP DS-2CD2T47G2-L(2.8mm)(C) | 1 085 zł |
Hikvision Digital Technology DS-2CD2T47G2-L (2.8mm C) | 1 113 zł |
Modyfikacje Hikvision DS-2CD2T47G2-L(C) 2.8 mm
Ceny na Hikvision DS-2CD2T47G2-L(C) 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2T47G2-L(C) 2.8 mm | od 1 001 zł | 6 oferty | ||
Hikvision DS-2CD2T47G2-L(C) 4 mm | od 1 017 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →