Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD1327G0-L 2.8 mm
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Hikvision DS-2CD1327G0-L 2.8 mm |
|
Wyposażony w widoczne podświetlenie LED o zasięgu do 30 m.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD1327G0-L 2.8 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera IP DS-2CD1327G0-L(2.8mm) | 608 zł |
Kamera IP ColorVu DS-2CD1327G0-L(2.8mm) Hikvision | 835 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1327G0-L (28mm) - PACZKOMAT, | 444 zł |
Kamera Ip Hikvision Ds-2Cd1327 | 551 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →