Patelnia Hendi Titanium Professional 629345 32 cm
Hendi Titanium Professional 629345 28 cm32 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hendi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hendi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hendi Titanium Professional 629345 32 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia z tytanu z nieprzywierającą powierzchnią Hendi, ø 33 cm czarny | 365 zł |
Patelnia Indukcyjna Profi Line Z Odlewu Aluminium Powlekana Tytanem Śr. 32 | 303 zł |
Patelnia indukcyjna Profi Line z odlewu aluminium powlekana tytanem śr. 32 | 316 zł |
Modyfikacje Hendi Titanium Professional 629345
Ceny na Hendi Titanium Professional 629345 |
---|---|---|---|---|
Hendi Titanium Professional 629253 28 cm | od 245 zł | 3 oferty | ||
Hendi Titanium Professional 629345 32 cm | od 303 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →