Robot kuchenny Hendi Chef biały (221761)
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Hendi Chef biały |
|
Automatyczne gotowanie z ponad 90 pobranymi przepisami i gotowanie ręczne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hendi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hendi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hendi Chef biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HENDI CHEF Urządzenie multifunkcyjne HENDI 3L 230V/1000W 210x380xH320mm 22 | 2 963 zł |
Hendi Robot kuchenny wielofunkcyjny z wagą 20 funkcji HendiChef IPC 4.5 l | 2 055 zł |
Robot Kuchenny Wielofunkcyjny Hendi 221761, biały, 1400 W | 2 036 zł |
Robot wielofunkcyjny HENDI 221761 1000W z wbudowaną wagą i funkcją gotowan | 2 790 zł |
Robot kuchenny wielofunkcyjny z wagą 20 funkcji HendiChef IPC 4.5 l 1400 W | 1 995 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Hendi Chef:
- Zawiera uniwersalną szpatułkę.
PolecamyPorównaj w tabeli →