Opona motocyklowa Heidenau K73 160/60 -17 69H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Heidenau K73 160/60 -17 69H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Heidenau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Heidenau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Heidenau K73 160/60 -17 69H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Heidenau K73 ( 160/60-17 TL 69H tylne koło, M/C ) 11130068 | 634 zł |
Heidenau K73 (160/60 R17 69H) 11130068 | 620 zł |
Heidenau K73 ( 160/60-17 TL 69H tylne koło, M/C ) | 642 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Heidenau K73 160/60 -17 69H
Ceny na Heidenau K73 160/60 -17 69H |
---|---|---|---|---|
Heidenau K73 120/70 -17 58H | od 494 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K73 120/70 R17 58H | od 535 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K73 160/60 -17 69H | od 620 zł | 3 oferty | ||
Heidenau K73 160/60 R17 69H | od 702 zł | 2 oferty |
Podobne