Kolumny głośnikowe HECO Victa Prime 702
Wideo 10Zdjęcia 8 |
HECO Victa Prime 702 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HECO.
Kup HECO Victa Prime 702
Wszystkie ceny 9 →HECO Victa Prime 702 3-drożne głośniki do kina domowego i stereo 1 sztuka | 950 zł |
Kolumna głośnikowa HECO Victa Prime 702 Czarny (1 szt.) | 950 zł |
Kolumna głośnikowa HECO Victa Prime 702 (1 szt.) | 950 zł |
Heco Victa Prime 702 Espresso 2szt. | 2 119 zł |
Zestaw głośnikowy niemieckiej marki HECO Victa Prime 702 to doskonały wybór do dużego salonu, w którym zainstalowane jest kino domowe, i może być używany zarówno osobno, jak i w pakiecie 7.1. Kolumny kosztują około 500 USD za parę, co jest całkiem niedrogie jak na ich jakość.
Cechy konstrukcyjne
Obudowa o wymiarach 105,2x20,3x31,5 cm pokryta jest odporną na wilgoć folią PVC z wytłoczonym drewnem, ma lakoniczny design i jest dostępna w kilku kolorach - białym, czarnym, bukowym i wenge. Przy tym grille są wszędzie czarne. W zestawie 4 gumowe nóżki, a także regulowane kolce, dzięki którym kolumna jest stabilnie montowana na każdej, nawet śliskiej i nierównej podłodze.
Do podłączenia do wzmacniacza służą pozłacane zaciski Bi-wiring/Bi-amping.
Mocny i miękki dźwięk
Trójdrożny zestaw zapewnia zrelaksowany, lekki dźwięk w zakresie częstotliwości 25-40 000 Hz, za który odpowiada 25-milimetrowy tweeter, jeden średniotonowy i dwa niskotonowe przetworniki 170 mm.
Moc 170 W na każdy kanał, 2 tylne porty bass reflexu pozwalają utworom rozwinąć się w pełni, stworzyć przejrzysty obraz dźwiękowy i dać wystarczająco głębokie niskie tony z lekką przewagą średniego basu. Kolumny grają z łatwością, oddając barwy tak naturalnie, jak to tylko możliwe, co czyni je wszechstronnymi dla każdego gatunku muzyki.
Podsumowując, należy dodać, że HECO Victa Prime 702 jest produkowany od 2012 roku i do dziś cieszy się popularnością wśród melomanów i audiofilów. Lepsze rekomendacje trudno wymyślić.