Kolumny głośnikowe HECO Aurora 700
Zdjęcia 9 |
HECO Aurora 700 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HECO Aurora 700
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Heco Heco Aurora 700 Cool Grey Grey HE-AUR-700-CGR | 1 919 zł |
Heco Aurora 700 Biały 2szt. | 3 398 zł |
Heco Heco Aurora 700 Black Edition Black HE-AUR-700-BKED | 2 089 zł |
Heco Aurora 700 Czarny 2szt. | 3 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →