Słuchawki
Haylou PurFree BC01 (SL-BT-HLOU-018)
Wideo 20Zdjęcia 14 |
Haylou PurFree BC01 |
|
Ładowanie magnetyczne, dobra ochrona przed wilgocią, wysokiej jakości dźwięk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haylou 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haylou.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haylou PurFree BC01
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAYLOU PurFree BC01 Słuchawki z przewodnictwem kostnym czarne | 289 zł |
Słuchawki HAYLOU PurFree BC01 Czarny | 341 zł |
Słuchawki Kostnym Haylou PurFree BC01 BT IP67 PurFree BT 5.2 | 372 zł |
Słuchawki HAYLOU PurFree BC01 Czarny | 349 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →