Celownik Hawke Vantage 4-12x40 AO (14 141)
Zdjęcia 6 |
Hawke Vantage 4-12x40 AO
Rodzaj:optyczny
Powiększenie:4 – 12 x
Średnica obiektywu:40 mm
Pole widzenia na 100 m:8.7 – 2.9 m
Długość wzroku:346 mm
Celownik Vantage 4-12x40 AO ma dwa modele z różnymi celownikami: 14 140 (30/30 Duplex) i 14 141 (Mil Dot)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Vantage 4-12x40 AO
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hawke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hawke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hawke Vantage 4-12x40 AO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hawke Rura celownicza Vantage 4-12x40 AO czarna M 14140 | 619 zł |
Luneta celownicza Hawke Vantage 1" 4-12x40 AO Mil Dot (354-108) | 503 zł |
Luneta HAWKE Vantage 4-12X40 AO MIL-DOT RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | | 619 zł |
Hawke Celownik Vantage 4-12x40 AO czarny M 14141 | 619 zł |
Luneta celownicza Hawke Vantage 1" 4-12x40 AO 30/30 (354-107) | 503 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości celownika Hawke Vantage 4-12x40 AO:
- Materiał korpusu: aluminium
- Ustawienie paralaksy od: 9 m
- System Fast Focus na okularze
PodobnePorównaj w tabeli →