Приціл Hawke Vantage 4-12x40 AO (14 141)
Фото 6 |
Hawke Vantage 4-12x40 AO
Тип:оптичний
Кратність збільшення:4 – 12 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Поле зору на 100 м:8.7 – 2.9 м
Довжина прицілу:346 мм
Приціл Vantage 4-12x40 AO має дві моделі з різною прицільної сітки: 14 140 (30/30 Duplex) і 14 141 (Mil Dot)
Всі характеристики
Характеристики Vantage 4-12x40 AO
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Vantage 4-12x40 AO
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hawke Rura celownicza Vantage 4-12x40 AO czarna M 14140 | 619 zł |
Luneta celownicza Hawke Vantage 1" 4-12x40 AO Mil Dot (354-108) | 503 zł |
Luneta HAWKE Vantage 4-12X40 AO MIL-DOT RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | | 619 zł |
Hawke Celownik Vantage 4-12x40 AO czarny M 14141 | 619 zł |
Luneta celownicza Hawke Vantage 1" 4-12x40 AO 30/30 (354-107) | 503 zł |
Додаткові функції і можливості прицілу Hawke Vantage 4-12x40 AO:
- Матеріал корпуса: алюміній
- Налаштування паралакса: 9 м
- Система швидкого фокусування Fast Focus на окулярі